Mliečna náhradka – MKM – MILK ZERO

Kompletná náhradka mlieka pre odchov teliat vhodná aj do automatov. Obsahuje probiotiká na stabilizáciu črevnej mikroflóry. Vyvážený obsah vitamínov zvyšuje obranyschopnosť a podporuje látkovú výmenu teliat. Obsahuje ľahko stráviteľné zdroje bielkovín (sušené odstredené mlieko, sušenú srvátku). Výborne sa rozpúšťa, nulový obsah vlákniny.

Mliečna náhradka – Selasan AG

Doplnková náhradka mlieka pre odchov a výkrm prasiatok v granulovanej forme. Používa sa na skorý odstav prasiatok od tekutej mliečnej výživy a ako zdroj pevného krmiva od veku troch dní. Umožňuje  ideálny návyk na príjem pevného krmiva. Vylepšuje ekonomiku odchovu a výkrmu ošípaných. Možnosť skorého odstavu už vo veku 21 dní.

Mliečna náhradka – AXCELERA-C NOVINKA

Granulovaná mliečna kŕmna zmes pre teľatá. Doplnková náhradka mlieka pre odchov a výkrm teliat v granulovanej forme. Používa sa na skorý odstav teliat od tekutej mliečnej výživy pretože rýchle naštartuje fungovanie bachora. Znižuje riziká nutričných hnačiek. Svetovo prvý akcelerátor pre dojnice. Stačí iba hrsť Axcelery – C denne teľaťu čím sa naštartuje celoživotná úžitkovosť po odstave, čím vylepšuje ekonomiku odchovu a výkrmu teliat.